Het minifestival ‘Nacht van de Ploegendiensten’, oorspronkelijk gepland op donderdag 17 april, is verplaatst naar woensdagmiddag 18 juni. Het wordt dus de ‘Dag van de Ploegendiensten’.
Minifestival
Werk jij in ploegendiensten of ben je betrokken bij het werk van medewerkers in ploegendiensten? Dan mag je het minifestival ‘Dag van de Ploegendiensten’ op 18 juni 2025 vanaf 12.30 uur niet missen! Bereid je voor op een inspirerende middag vol nieuwe inzichten, praktische tips, en volop netwerkmogelijkheden! Dit festival draait volledig om de duurzame inzetbaarheid van medewerkers in ploegendiensten. Het is dé kans om van experts te leren, ervaringen te delen met collega’s uit verschillende sectoren en direct toepasbare kennis op te doen. Met workshops, plenaire sessies en veel ruimte voor netwerken is dit hét evenement voor iedereen die werkt in of met ploegendiensten.
Meer informatie
Voor meer informatie en hoofdlijnen van het programma klik hier.
Locatie
DUS, Sophialaan 1, 3542 AR Utrecht
Interesse?
Wil jij erbij zijn? De inschrijving is geopend. Je kunt je aanmelden door een e-mail te sturen naar info@spdi-duurzaamaanhetwerk.nl o.v.v. minifestival ‘Dag van de Ploegendiensten’. Je krijgt dan als eerste de mogelijkheid om je in te schrijven voor de workshops. Het aantal plekken is beperkt, dus wees er snel bij!
Deelname aan het minifestival is gratis dankzij subsidie van het ministerie van SZW.