
Alleen voor vakbondsbestuurders FNV, CNV en arbeidsvoorwaardenadviseurs van AWVN
SPDI Lunchbreakers: Inzichten en tools voor duurzame inzetbaarheid
De afgelopen jaren heeft SPDI zijn paritaire expertise en kennis over duurzame inzetbaarheid ingezet om werkgevers- en werknemersbelangen dichter bij elkaar te brengen. Hiervoor hebben we het SPDI werkmodel en tools/ aanpakken ontwikkeld en hebben we allerlei inzichten op gebied van duurzame inzetbaarheid opgedaan. Om deze kennis verder te delen, organiseren wij in 2025 een reeks inspirerende SPDI Lunchbreakers.
Lunchbreaker
De 1 uur durende sessies zijn alleen bestemd voor vakbondsbestuurders van FNV en CNV en arbeidsvoorwaardenadviseurs van AWVN. Deze lunchbreakers zijn een uitstekende gelegenheid om waardevolle kennis op te doen en meteen praktische tools en inspirerende cao-teksten mee te nemen voor jouw organisatie of sector.
Data en thema’s

Wat kun je verwachten?
Deze online lunchbreakers bieden een compacte en informatieve sessie van 1 uur. Alle sessies worden gehouden tijdens lunchtijd van 12.00 -13.00 uur. Heb je na afloop verdiepende vragen of wil je advies op maat ontvangen? Neem dan gerust contact op met SPDI door een e-mail te sturen naar info@spdi-duurzaamaanhetwerk.nl.
Interesse?
Je kun je aanmelden voor een enkele lunchbreaker of voor de volledige reeks via het aanmeldformulier. Bij vragen kun je contact met ons opnemen via info@spdi-duurzaamaanhetwerk.nl.
Deelname aan de lunchbreakers is kosteloos dankzij subsidie van het ministerie van SZW.